SOKOLENÍ - MOVE WEEK - 28.5.2019

V úterý 28. května jsme uspořádali pro děti akci s názvem SOKOLENÍ. Pro děti byly připraveny soutěže. Vzhledem k nepříznivému počasí se akce konala v sokolovně a nemohlo proběhnout  závěrečné opékání buřtů.

FOTOGRAFIE

DIVADELNÍ  PŘEDSTAVENÍ - 25.5.2019

V sobotu 25. května 2019 se konalo v ostroměřské sokolovně divadelní představení "Don Quijote de la Ancha".

DĚTSKÉ ŠIBŘINKY, ANEB DĚTSKÝ MAŠKARNÍ BÁL - 23.3.2019

V sobotu 23. března jsme uspořádali pro děti "DĚTSKÉ ŠIBŘINKY, ANEB DĚTSKÝ MAŠKARNÍ BÁL". Pro děti byly připraveny hry, soutěže, nechyběla ani tombola či občerstvení. Na závěr byla nejen pro děti, ale i jejich rodiče polštářková bitva.

FOTOGRAFIE

VIDEO Z POLŠTÁŘKOVÉ BITVY

DIVADELNÍ  PŘEDSTAVENÍ - 5.1.2019

V sobotu 5. ledna 2019 se konalo v ostroměřské  sokolovně divadelní představení "DÍVČÍ VÁLKA" v podání divadelního ochotnického  spolku "Dobrovodští kohouti" - fotografie.