Cvičení florbalu probíhá v těchto dnech: 

        středa od 17.30 do 18.55 hodin -  žactvo

        středa od 19.00 do 21.00 hodin - dorost, junioři

        čtvrtek od 16.00 do 16.55 hodin - mladší žactvo 

        čtvrtek od 17.00 do 17.55 hodin - starší žactvo

        Trenér:   Miloš Vávra, Vojtěch Vávra, Mgr. Jan Vávra, Jan Krejčí

……………………………………………………………………………………………

OSTROMĚŘSKÁ 105" - 28.10.2018

V neděli 28.10.2018 v odpoledních hodinách se konal florbalový turnaj "Ostroměřská 105" u příležitosti 105. výročí založení naší jednoty a 100. vzniku československé republiky.

Turnaj byl určen pro kategorii Ib - žáci do 12 let. Naše jednota do boje vyslala dvě družstva, další přihlášené družstvo byl z tělocvičné jednoty Sokol Dolní Kalná.

Tým družstva Ostroměř "A" ve složení Filip Chudoba, Jonáš Chudoba, Ondřej Vohánka, Patrik Šmejc a Jan Vlášek obdržel 1. místo.

Družstvo Ostroměř "B" ve složení Michal Kodeš, Patrik Horák, Marek Rubáš, Jaroslav Imlauf, Dominik Bílek, Vojtěch Uherek a Jan Rubín získalo 3. místo.

Všem děkujeme za účast a blahopřejeme

FOTO

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

FLORBALOVÉ ODPOLEDNE - 20.9.2018

Ve čtvrtek 20. září jsme zahájili novou florbalovou sezónu cvičební dvouhodinovkou „Florbalové odpoledne“ spojenou pro obě nejmladší kategorie – mini žáků a mladších žáků. Po zahájení a rozcvičení si všichni zopakovali základní techniky a dovednosti. Pak už si všichni vyzkoušeli florbalový zápas. Je dobře, že jsme mohli mezi naše hráče přivítat nové sokolíky a rozšířit tak svou základnu. Samozřejmě jsme připraveni přijmout i další zájemce, a to ve všech věkových kategoriích. To platí i pro děvčata, pokud by je florbal zajímal. Na závěr florbalového odpoledne zúčastnění obdrželi diplom malého sportovce.

FOTOGRAFIE Z AKCE SOKOL SPOLU V POHYBU - FLORBALOVÉ ODPOLEDNE 20.9.2018

ŽUPNÍ PŘEBORY VE FLORBALU V ROCE 2018

V sobotu 17. března 2018 jsme pořádali Župní přebor ve florbalu v Hořicích v kategorii III. - junioři, muži, kde naše družstvo ve složení Jan Krejčí, Vojtěch Vávra, Lukáš Černý, Štěpán Turčín, Jan Kindl, David Velich, Jonáš Chudoba, Jan Řehůřek a Roman Kraus obsadilo 5. místo.

FOTOGRAFIE

V neděli 11. března 2018 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Dolní Kalné v kategorii mini žáci - Ia., kde naše družstvo ve složení Martin Horák, Patrik Horák, Martin Kareš, Patrik Šmejc, Dominik Vrátný a Jan Krupa obsadilo 4. místo.

FOTOGRAFIE

V sobotu  3. března 2018 jsme pořádali Župní přebor ve florbalu v naší sokolovně v kategorii dorost - II., naše družstvo ve složení Jan Kindl, Adam Vávra, Filip Chudoba, David Velich, Ondřej Vohánka, Jonáš Chudoba, Jakub Řěhůřek obsadilo 2. místo. Dne 21. dubna 2018 postupují do Oblastního přeboru ČOS - oblast západ, který se koná v Sokole Královské Vinohrady.

FOTOGRAFIE

V sobotu  3. února 2018 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii žactvo - Ib., naše družstvo ve složení Filip Chudoba, David Velich, Ondřej Vohánka, Jonáš Chudoba, Michal Kodeš, Vojtěch Kareš, Matěj Rozsévač, Jakub Řěhůřek a Patrik Šmejc obsadilo 2. místo.

FOTOGRAFIE

Ve čtvrtek 21. září 2017 se konaly veřejné cvičební hodiny - "Florbalové odpoledne":

FOTOGRAFIE

V neděli 26. března 2017 jsme uspořádali v naší sokolovně Župní přebor ve florbalu - kategorie II. - starší žáci a dorost. Naše družstvo ve složení Lukáš Rybáček, Aleš Gottwald, Jan Kindl, Roman Kraus, Jiří Němeček, Michal Novotný, David Švanda, Adam Vávra, Jonáš Chudoba a DavidVelich skončilo na 4. místě.

V sobotu 18. března 2017 jsme uspořádali ve sportovní hale v Hořicích Župní přebor ve florbalu- kategorie III. - muži nad 18 let, kde hráli za naše družstvo i mladší hráči ve složení Lukáš Rybáček, Jan Krejčí, Aleš Gottwald, Adam Hruška, Jan Kindl, Roman Kraus, Jiří Němeček, David Švanda, Adam Vávra a Vojtěch Vávra, po urputném boji nakonec naše družstvo obsadilo 4.místo.    

V sobotu 4. března 2017 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii Ia  - mini žáci 8-10 let, naše družstvo ve složení Natálie Zedníková, Filip Chudoba, Matěj Rozsévač, Patrik Šmejc, Jan Vlášek, Patrik Horák a Michal Kodeš obsadilo 2. místo.

V sobotu 25. února 2017 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii žactvo - Ib., naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Aleš Gottwald, David Velich, Jan Kindl, Ondřej Vohánka a  Jonáš Chudoba obsadilo 2. místo.

V neděli 19.února 2017 jsme se zúčastnili Přátelského přeboru ve florbalu v Dolní Kalné v kategorii mladší žactvo - mini Ia., naše družstvo ve složení Natálie Zedníková, Patrik Horák, Filip Chudoba, Matěj Rozsévač, Patrik Šmejc a Jan Vlášek obsadilo 2. místo.

       V neděli 29. ledna 2017 jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve Žďárkách ve dvou kategoriích mladší a starší žactvo, kde obě družstva obsadila 4. místa.

FOTOGRAFIE z župních přeborů ve florbalu a pohárů ČOS