PŘIHLÁŠKA DO LETNÍHO TANEČNÍHO KURZU A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ

OSTROMĚŘ OD 15. ČERVNA DO 27. ČERVENCE 2019

Informace:

Výše kurzovného 1.400,- Kč

Gardenka 550,- Kč

Mám zájem o gardenku s místem na balkoněMám zájem o gardenku bez výběru místa, v sáleMám zájem o zaslání průkazky (popř. gardenky) na výše uvedenou adresuMám zájem o vyzvednutí průkazky (popř. gardenky) na 1.lekci kurzuMám zájem o vyzvednutí průkazky (popř. gardenky) u paní Čerychové, obchod Ovoce a zelenina v OstroměřiVŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Přihláška do kurzu je závazná. Pokud se z vážných důvodů nebudete moci kurzu zúčastnit, dejte nám to prosím co možná nejdříve vědět písemnou formou na adresu Tělocvičná jednota SOKOL Ostroměř, Lada Vávrová, V Chaloupkách 411, 507 52 Ostroměř nebo na mailovou adresu sokolostromer@seznam.cz

Odesláním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli T.J.SOKOL Ostroměř k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám spolku. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to formou doporučeného dopisu adresovaného do sídla spolku.

Storno podmínky jsou uvedeny na webových stránkách T.J.SOKOL Ostroměř.

Platbu lze provést bankovním převodem na č.ú. 190493490/0300, variabilní symbol 2019, do poznámky uveďte Vaše příjmení a jméno. Po uhrazení částky Vám bude dle Vaší žádosti předána průkazka (popř. gardenka)

Přihlášením do kurzu stvrzujete, že jste se seznámil/a s těmito všeobecnými obchodními podmínkami a souhlasíte s jejich dodržováním.

Před odesláním vyplňte pole NEJSEM ROBOT. Stisknutím tlačítka "Odeslat" bude přihláška odeslána.