Od 1. do 3. července 2020 byl pro děti připraven příměstský tábor.

Děti byly rozděleny do tří týmů, ve kterých zápolily o body do celotáborové hry. Tábor se odehrával nejen v Ostroměřské sokolovně, ale i v okolí Ostroměře. První den jsme se nechali vyvézt vlakem do Šárovcovy Lhoty a z té jsme se vraceli zpátky do Ostroměře a po cestě řešili úkoly a potýkali se s výzvami.

Obdobně jsme druhého dne dojeli vlakem do Kovače, ze které jsme se přes Konecchlumí a Chlum vraceli opět do Ostroměře. Ani podruhé se děti při zpáteční cestě nevyhnuly úkolům a rébusům, které musely řešit.

Poslední třetí den byl odpočinkového typu, ale ani tentokrát se děti nevyhnuly úkolům, které si pro ně vedoucí připravili.

Tábor byl ukončen společným opékáním buřtů. Děti si tábor náramně užily a už se těší na další ročník, který byl tentokrát přislíben v délce jednoho týdne.

FOTOGRAFIE

V roce 2021 se tábor bude konat od 12. do 16. července.